Yetişkin
Çocuk
Bu Akşam Bu Haftasonu
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

CHAPELLE KİNG SUİT ODA

Her biri birbirinden farklı tasarlanmış 2 adet Exedra Twin ve 11 adet Exedra King oda bulunmaktadır. Odalar ortalama 30 m2 büyüklüğünde olup özel bir oturma alanına sahiptir. İç tasarımları fiziksel özelliklerinden ilham alınarak oluşturulmuş üç farklı konseptte gelmektedir.

DELUXE KİNG SUİT ODA

Her biri birbirinden farklı şekilde tasarlanmış 38 adet Deluxe oda bulunmaktadır. Ortalama 21 m2 büyüklüğünde olan odaların iç tasarımları fiziksel özelliklerinden ilham alınarak oluşturulmuş üç farklı konseptte gelmektedir: Kral Klasik, Ham Lüks ve Çağdaş Klasik.

CHAPELLE KİNG ODA

Her biri birbirinden farklı şekilde tasarlanmış 15 adet Chapelle King ve 10 adet Chapelle Süit oda bulunmaktadır. Odalar ortalama 45 m2 büyüklüğünde olup yatak odası ve oturma odası alanları birbirinden ayrıdır. Odaların iç tasarımları ise fiziksel özelliklerinden ilham alınarak oluşturulmuştur.

DELUXE KİNG ODA

Her biri birbirinden farklı şekilde tasarlanmış 18 adet Deluxe Süit oda bulunmaktadır. Odalar ortalama 35m2 büyüklüğünde olup yatak odası ve oturma odası alanları birbirinden ayrıdır.
SOSYAL OLMAYI SEVİYORUZ
#Exedramoments