Yetişkin
Çocuk
Bu Akşam Bu Haftasonu
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON
exedra hotel cappadocia icon
Exedra Cappadocia, adını barındırdığı yüksek volkanik kaya oluşumundan alan ve “orta kale” anlamına gelen Ortahisar kasabasında bulunuyor ve adeta Kapadokya topraklarının derinlerinde gömülü antik kültürün tarihini yeniden ayağa kaldırıyor.
TAKSİ HİZMETİ
Diğer bir seçenek ise Nevşehir Havalimanı'na yaklaşık 250 Türk Lirası, Kayseri Havalimanına yaklaşık 300 Türk Lirası tutan bir taksiye binmektir.
Teklifi Al
GRUP HAVALİMANI SERVİSİ
Nevşehir Havalimanı'na (NAV) veya Kayseri Havalimanı'na (ASR) ulaşmak için düşük maliyetli bir seçimdir. Yolculuk sırasında diğer otellerde duracak/durabilecek bir Grup Servisi'ne dahil olursunuz.
Teklifi Al
ÖZEL TRANSFER
Sadece size ve ailenize özel, Nevşehir Havalimanı’ndan (NAV) ve Kayseri Havalimanı’ndan (ASR) doğrudan Exedra Hotel’e ve Exedra Hotel’den doğrudan Nevşehir Havalimanı’na (NAV) ve Kayseri Havalimanı’na (ASR) profesyonel özel havalimanı transferi hizmetimiz mevcuttur.
Teklifi Al
EKSPRES KAPADOKYA TURU
Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Selime Manastırı ve Yaprakhisar gibi Batı Kapadokya’da görülmesi gereken yerlerin çoğunu içeren bir turdur.
Teklifi Al
KLASİK KAPADOKYA
UNESCO tarafından dünya mirası olarak kabul edilen Kapadokya, insanların doğanın sunduğu kolay işlenebilen ve oyulabilen “tufa” adı verilen kayaları kullanarak daha ilgi çekici hale getirdiği bir bölgedir.
Teklifi Al
BAŞKA BİR AÇIDAN KAPADOKYA
Bu tur sizi Güney Kapadokya’nın en uğrak yerlerinden alıp, Başka Bir Açıdan Kapadokya olarak adlandırdığımız en az bilinen bölgelerine götürecek. Neredeyse hiç el değmemiş bu alanlar, sizi huzurlu, misafirperver ve Hristiyan tarihi bakımından etkileyici zenginlikteki eski günlere taşıyacak.
Teklifi Al
KAPADOKYA’NIN GİZLİ MESKENLERİ
UNESCO tarafından dünya mirası olarak kabul edilen Kapadokya, insanların doğanın sunduğu “tufa” adı verilen ve kolay işlenebilen kayaları kullanarak bölgeyi daha ilgi çekici hale getirdiği bir bölgedir.
Teklifi Al
KAPADOKYA’NIN HARİKALARI
Bu tur, Ihlara Vadisi, Kaymaklı Yeraltı Şehri, Güzelyurt Köyü ve Belisırma bölgesi gibi Batı Kapadokya’nın görülmesi gereken yerlerinin çoğunu kapsar.
Teklifi Al
KAPADOKYA TURU ÖZETİ
UNESCO tarafından dünya mirası olarak kabul edilen Kapadokya, insanlığın doğanın sunduğu tufa”adı verilen ve kolay işlenebilen kayaları kullanarak bölgeyi daha ilgi çekici hale getirdiği bir yerdir.
Teklifi Al
IHLARA VADİSİ
X min
Kapadokya'nın Büyük Kanyonu, 100 metre derinlikteki Ihlara Vadisi, binlerce yıl önce Melendiz Çayı tarafından oluşturulmuştur.
Zamanında 4 bin kişinin yaşamakta olduğu vadide, uçurumun yüzlerine oyulmuş olan ve günümüzde 12'si ziyaret edilebilen toplamda 80 kilise bulunmakta.
1 /
SOSYAL OLMAYI SEVİYORUZ
#Exedramoments